Czesne

Czesne płatne przez 12 miesięcy w roku.

Wpisowe w roku 2019/2020 – 150 zł. Jednorazowa opłata rekrutacyjna nie podlega zwrotowi.

Opłata za czesne do Przedszkola w roku 2019/2020 to 340 zł

Dodatkowa opłata jednorazowa w roku to: 200zł (pakiet plastyczny) 45zł ubezpieczenie

Placówka zamknięta jest przez dwa tygodnie w okresie wakacji, w święta oraz w dni ustawowo wolne od pracy.

W cenie czesnego:

• zajęcia adaptacyjne
  • eksperymenty przyrodnicze
  • warsztaty dla rodziców
  • pikniki rodzinne
  • teatrzyki i inne wydarzenia odbywające się na terenie przedszkola
  • opieka psychologa
  • rozwój inteligencji emocjonalnej – grupowe zajęcia prowadzone przez psychologa
  • Katecheza Dobrego Pasterza
  • spotkanie ze sztuką
  • zajęcia i opieka zgodna z filozofią dr Marii Montessori. Montessoriański plan dnia.
  • zajęcia muzyczne, plastyczne, kulinarne, lepienie z gliny
  • zajęcia rytmiczne 2 razy w tygodniu
  • logopeda (pierwsza konsultacja)
  • codzienne zajęcia z języka angielskiego, raz w tygodniu z języka hiszpańskiego
  • spotkania z ciekawymi ludźmi: na spotkania z dziećmi zapraszamy przedstawicieli różnych zawodów
  • Urodziny – szczególna montessoriańska uroczystość, wspólne celebrowanie, lekcja historii – upływ czasu, minął rok, jak się zmieniliśmy?

Rekrutacja dzieci od 2,5 do 5 lat